Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIPomoc dla puławskiego hospicjum pilnie potrzebna

Pomoc dla puławskiego hospicjum pilnie potrzebna

Pomoc dla puławskiego hospicjum pilnie potrzebna

Epidemia koronawirusa powoduje spustoszenie finansowe nie tylko w większych lub mniejszych przedsiębiorstwach. W trudnej sytuacji znalazło się także puławskie hospicjum. 

Placówka w przejmującym facebookowym apelu prosi o wsparcie. Z powodu zaistniałej sytuacji odwołane zostały już m.in. koncert Piotra Machalicy na rzecz Hospicjum, który miał się odbyć w marcu czy kwesta żonkilowa. Wszystko wskazuje na to, że odwołany zostanie także Piknik Hospicyjny. Położenie placówki jest o tyle trudne, że Hospicjum im. Św. Matki Teresy w Puławach nie wprowadzało limitów i pomagało wszystkim chorym, którzy tego potrzebowali. Stąd wysoka kwota niezapłaconych nadwykonań w rozliczeniach z NFZ.

Należy również pamiętać, że pacjenci hospicjum stanowią grupę najwyższego ryzyka i pracownicy placówki wydają ogromne kwoty na różnego rodzaju środki ochrony osobistej. Dlatego też hospicjum zwraca się z prośbą o wpłaty na konto pod nr 26 1240 2412 1111 0000 3628 2302 oraz o przekazywanie 1% podatku. W tym trudnym czasie pieniądze są placówce potrzebne szczególnie, zapewne jak nigdy dotąd.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.