Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPomoc dla puławskiego hospicjum pilnie potrzebna

Pomoc dla puławskiego hospicjum pilnie potrzebna

Pomoc dla puławskiego hospicjum pilnie potrzebna

Epidemia koronawirusa powoduje spustoszenie finansowe nie tylko w większych lub mniejszych przedsiębiorstwach. W trudnej sytuacji znalazło się także puławskie hospicjum. 

Placówka w przejmującym facebookowym apelu prosi o wsparcie. Z powodu zaistniałej sytuacji odwołane zostały już m.in. koncert Piotra Machalicy na rzecz Hospicjum, który miał się odbyć w marcu czy kwesta żonkilowa. Wszystko wskazuje na to, że odwołany zostanie także Piknik Hospicyjny. Położenie placówki jest o tyle trudne, że Hospicjum im. Św. Matki Teresy w Puławach nie wprowadzało limitów i pomagało wszystkim chorym, którzy tego potrzebowali. Stąd wysoka kwota niezapłaconych nadwykonań w rozliczeniach z NFZ.

Należy również pamiętać, że pacjenci hospicjum stanowią grupę najwyższego ryzyka i pracownicy placówki wydają ogromne kwoty na różnego rodzaju środki ochrony osobistej. Dlatego też hospicjum zwraca się z prośbą o wpłaty na konto pod nr 26 1240 2412 1111 0000 3628 2302 oraz o przekazywanie 1% podatku. W tym trudnym czasie pieniądze są placówce potrzebne szczególnie, zapewne jak nigdy dotąd.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.