Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIKwesta żonkilowa online dla puławskiego hospicjum [VIDEO]

Kwesta żonkilowa online dla puławskiego hospicjum [VIDEO]

Kwesta żonkilowa online dla puławskiego hospicjum [VIDEO]

Niedawno informowaliśmy o bardzo trudnej sytuacji finansowej, w jakiej znalazło się Hospicjum im. Św. Matki Teresy w Puławach. Teraz jest okazja, aby wspomóc tę instytucję.

Z powodu obecnej sytuacji w naszym kraju tradycyjna kwesta żonkilowa jest niemożliwa do przeprowadzenia. Wsparcia możemy więc udzielić online na stronie https://zrzutka.pl/632p3a. Przypomnijmy, że w tym roku nie odbył się zaplanowany na marzec koncert Piotra Machalicy, który miał wystąpić ze swoim projektem „Mój ulubiony Młynarski”. Tym samym nie doszła również do skutku aukcja obrazów kazimierskich malarzy. Dochód z obu wydarzeń byłby przeznaczony dla hospicjum w Puławach. Tak się jednak nie stało. Wszystko z powodu epidemii koronawirusa.

Należy pamiętać, że pacjenci hospicjum są w grupie ryzyka ze względu na ich bardzo niską odporność, zagrożony jest również personel placówki. Dlatego niezbędne są duże ilości środków ochrony osobistej czy preparatów do dezynfekcji. Do tej pory na koncie internetowej kwesty żonkilowej uzbierało się około 4 tysięcy złotych.

Justyna Walecz-Majewska – Prezes Puławskiego Hospicjum

Autorzy: P. Skibniewski, M. Owczarz

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.