Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCINie odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piłki Ręcznej Dzieci

Nie odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piłki Ręcznej Dzieci

Nie odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piłki Ręcznej Dzieci

Z powodu pandemii koronawirusa, a tym samym zakazu imprez masowych, poinformowano o odwołaniu Otwartych Mistrzostw Puław – Ogólnopolskiego Festiwalu Piłki Ręcznej Dzieci.

Impreza miała się odbyć po raz dwudziesty drugi w dniach 29-31 maja. Co roku wydarzenie przyciągało do puławskich hal sportowych sporą rzeszę kibiców, gotowych dopingować małych sportowców. W zawodach brało udział przeważnie około 20 zespołów, a tym samym blisko 300 zawodników, zarówno z naszego miasta jak i różnych części Polski. Hasło imprezy to „Mały sport, wielka radość”, celem wydarzenia była zawsze popularyzacja sportu i aktywności fizycznej wśród najmłodszych, a przy okazji także promocja naszego miasta i regionu.

Powrót do organizacji imprezy jest planowany na przyszły rok, jeśli sytuacja będzie na to pozwalała.

Foto archiwalne

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.