Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIZagłosuj na Podwórko Talentów w SP Nr 3

Zagłosuj na Podwórko Talentów w SP Nr 3

Zagłosuj na Podwórko Talentów w SP Nr 3

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy bierze udział w konkursie Podwórko Talentów NIVEA. Każdy z nas może jej pomóc.

Konkurs ma na celu budowę placów zabaw w 20 lokalizacjach w Polsce. Miejsca te mają oferować wiele rozrywek dla najmłodszych i składać się z różnych elementów m.in. z gry Twister, trampoliny, kubika do wspinaczki, planetarium, miejsca do skoku w dal i wielu innych. Puławska placówka rywalizuje w kategorii od 20 do 60 tys. mieszkańców.

Aby nasza szkoła mogła cieszyć się z wygranej, pomóc muszą jej mieszkańcy naszego miasta. Zwycięstwo zależy bowiem od ilości głosów na daną lokalizację, czyli od zaangażowania lokalnej społeczności. Głosować można za pośrednictwem aplikacji podworko.nivea.pl, każda osoba ma prawo jednego głosu dziennie. Konkurs trwa do 24 czerwca.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.