Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIKonkurs na najpiękniejszy ogród w gminie Puławy

Konkurs na najpiękniejszy ogród w gminie Puławy

Konkurs na najpiękniejszy ogród w gminie Puławy

Dla wielu to jeden z najpiękniejszych okresów w roku, kiedy wszystko kwitnie, a przyroda budzi się do życia. Widać to szczególnie w ogrodach, dlatego gmina Puławy postanowiła zorganizować konkurs portretujący ich piękno.

Polega on na przesłaniu jednego zdjęcia prezentującego właśnie to miejsce. Fotografia może przedstawiać roślinność, architekturę, zwierzęta czy ludzi, ważne, aby rzecz działa się w ogrodzie. Konkurs ma przebiegać dwuetapowo. Do 14 czerwca będzie można przesyłać swoje propozycje mailowo na adres sekretariat@pulawy.gmina.pl wraz z kartą zgłoszenia oraz klauzulą RODO. Fotografie zostaną umieszczone na Facebookowym profilu gminy Puławy, gdzie od 15 do 29 czerwca do godz. 12 internauci będą mogli oddać głos na wybrane przez siebie najpiękniejsze zdjęcie. Wygra propozycja z największą liczbą „polubień”.

Zwycięzca otrzyma zestaw narzędzi ogrodowych o wartości 500 złotych, przewidziano także nagrody za drugie i trzecie miejsce. Partnerem konkursu jest Centrum Ogrodnicze Green Team z Góry Puławskiej, regulamin i wszelkie niezbędne dokumenty są dostępne na stronie internetowej gminy Puławy.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.