HomeSPORTWisła Puławy zwycięska w starciu z Polonią Warszawa

Wisła Puławy zwycięska w starciu z Polonią Warszawa

Piłkarze puławskiej Wisły po trzymiesięcznej przerwie wrócili do rozgrywania meczów. Co najważniejsze – spotkanie zakończyło się zwycięstwem.

W sobotnie południe puławianie podejmowali na własnym stadionie innego trzecioligowca – Polonię Warszawa. Tempo gry od początku narzucili gospodarze. Już w początkowej fazie meczu piłka dwukrotnie zatrzymała się na słupku bramki gości.

Gol padł jednak dopiero w drugiej połowie. W 50. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Karol Barański. Kilkanaście minut później, dokładnie w 77. minucie padła druga bramka dla puławskiej drużyny. Tym razem jej autorem był Borys Piotrowski, który popisał się celną „główką”. Pod koniec meczu zawodnicy z Warszawy mieli świetną okazję na bramkę kontaktową. Rzut karny, podyktowany dla warszawskiego zespołu, został jednak obroniony przez Pawła Sochę. Ostatecznie Wisła Puławy zwyciężyła z Polonią Warszawa 2:0.

Już w środę naszych zawodników czeka kolejny sprawdzian, tym razem zmierzą się oni z drużyną KTS Weszło. Początek spotkania o godz. 20. Podobnie jak sobotnie spotkanie, to również odbędzie się bez udziału publiczności, dostępna będzie jednak transmisja w Internecie.