Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCINajpiękniejsze balkony i ogrody w Puławach i okolicy- konkurs Galerii Zielona

Najpiękniejsze balkony i ogrody w Puławach i okolicy- konkurs Galerii Zielona

Najpiękniejsze balkony i ogrody w Puławach i okolicy- konkurs Galerii Zielona

Oddawanie się pielęgnacji roślin to hobby, które potrafi zajmować dużo czasu, szczególnie, gdy należy zadbać o sporej wielkości taras albo ogród. Daje jednak mnóstwo satysfakcji, bo pozwala kształtować otoczenie wedle własnych upodobań wpływając jednocześnie na estetykę przestrzeni publicznej.

Galeria Zielona w Puławach ogłosiła konkurs na najpiękniejsze balkony i ogrody w Puławach i w powiecie puławskim. Celem tego konkursu jest podkreślenie znaczenia estetyki w otoczeniu prywatnym i przestrzeni miejskiej, poprzez motywowanie do dbałości o piękny wygląd balkonów, tarasów czy ogrodów, a także poprawa wizerunku posesji i osiedli oraz zachęcenie mieszkańców do aktywności w tej dziedzinie.Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w dniach od 10 czerwca– 10 lipca przesłać zdjęcie własnego balkonu, tarasu lub ogrodu wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Jest o co walczyć. Nagrodami w konkursie są bony zakupowe do wybranych sklepów Galerii Zielonej o wartości 400 PLN, 200 PLN i 100 PLN dla zwycięzców w dwóch kategoriach tj. najpiękniejszy balkon/taras lub najpiękniejszy ogród oraz dodatkowo 10 zestawów ogrodniczych gadżetów dla właścicieli wyróżnionych przestrzeni.

Regulamin konkursu „Piękna Obsada” dostępny jest na stronie www.galeriazielona.pl oraz w notkach na profilu FB Galerii Zielonej, zaś zdjęcia balkonów, tarasów lub ogrodów wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy wysyłać na adres: konkurs@about-pr.pl.

Artykuł powstał we współpracy z Galerią Zielona w Puławach, ul. Lubelska 2, 24 – 100 Puławy, 

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.