Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIDrogeria Hebe zamknięta z powodu wirusa

Drogeria Hebe zamknięta z powodu wirusa

Drogeria Hebe zamknięta z powodu wirusa

Kierownictwo Galerii Zielonej w Puławach poinformowało, że w związku z podejrzeniem wystąpienia wśród załogi drogerii Hebe zakażenia COVID-19 drogeria została zamknięta.

Sygnały o możliwym kontakcie dwóch osób spośród załogi sklepu z osobami zakażonymi koronawirusem spowodowały natychmiastową reakcję zarówno ze strony Galerii Zielonej, jak i drogerii Hebe.

Sklep został zamknięty, zaś w weekend odbyło się jego ozonowanie i dezynfekcja. Pracownicy Hebe zostali poddani testom na obecność koronawirusa, drogeria będzie nieczynna do środy, 24 czerwca.

Dyrektor Galerii Zielonej, Adam Stronczyński zapewnia, że centrum w szczególny sposób dba o bezpieczeństwo klientów. Dezynfekcja newralgicznych powierzchni oraz toalet odbywa się co godzinę. Dostępne są płyny dezynfekujące zarówno na częściach wspólnych obiektu, jak i w poszczególnych sklepach. Przy każdym dozowniku umieszczona została instrukcja dokładnej dezynfekcji rąk.

Na terenie całej galerii umieszczone są komunikaty dotyczące aktualnie obowiązujących środków ostrożności, jak konieczność noszenia maseczek i zachowywanie społecznego dystansu. Kierownictwo obiektu prosi również klientów, by zgodnie z zaleceniami ekspertów starali się dokonywać transakcji bezgotówkowych i bezwarunkowo przestrzegali wszelkich instrukcji dotyczących zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.