Puławy .online - tym żyje miasto
HomeSPORTWisła Puławy się wzmacnia [VIDEO]

Wisła Puławy się wzmacnia [VIDEO]

Wisła Puławy się wzmacnia [VIDEO]

Bartłomiej Bartosiak dołączył do zespołu Wisły. 29-letni wychowanek GKS Bełchatów podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

Bartłomiej Bartosiak występuje w drugiej linii. Daje sobie świetnie radę na skrzydle, jako ofensywny pomocnik lub napastnik. Po grze w zespołach juniorskich GKS Bełchatów oraz występach w Młodej Ekstraklasie zadebiutował w sezonie 2009/2010 w dorosłej Ekstraklasie w meczu z Cracovią. Zaliczył występy w pierwszoligowej wówczas Olimpii Elbląg, gdzie rozegrał 22 mecze.

Następnie wrócił do Bełchatowa, ponownie zaliczając ekstraklasowe występy, a po spadku zespołu grał także na boiskach 1 ligi. Wiosną 2016 roku reprezentował Stal Stalowa Wola, a następnie ponownie wrócił do GKS-u Bełchatów, gdzie grał przez ostatnie cztery lata.

Bartłomiej Bartosiak – zawodnik Wisły Puławy

Statystyki występów nowego gracza Wisły Puławy to 23 występy w Ekstraklasie, ponad 70 meczów w rozgrywkach 1 ligi oraz 100 spotkań na poziomie 2 ligi. Był jednym z architektów awansu GKS Bełchatów na zaplecze Ekstraklasy w ubiegłym sezonie, rozgrywając 33 mecze. Zdobył w nich 6 goli oraz zanotował 10 asyst. W bieżących rozgrywkach zaliczył 20 pierwszoligowych występów, w których zdobył jednego gola.

Autorzy: P. Nowosadzki, A. Koter

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.