Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIW tym roku też będzie jazz w Puławach

W tym roku też będzie jazz w Puławach

W tym roku też będzie jazz w Puławach

Od około 30 lat jedną z tradycji Puław były warsztaty jazzowe. Tegoroczna sytuacja związana z wirusem Covid-19 nie pozwoliła jednak na przeprowadzenie ich w klasycznej formie.

Jednak Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” nie poddaje się i staje naprzeciw oczekiwaniom miłośników jazzu. W piątek 12 lipca na dziedzińcu Pałacu Marynki wystąpią czołowi muzycy polskiego i światowego jazzu, którzy uczą przyszłych muzyków oraz wokalistów jazzowych. Zobaczymy więc Roberta Majewskiego, Bogdana Hołownię, Wojciecha Pulcyna, Sebastiana Frankiewicza a także Wojciecha Myrczka.

W związku z obchodami 100. rocznicy urodzin i 35. rocznicy śmierci Leopolda Tyrmanda – znanego pisarza i publicysty, który promował i rozpowszechniał muzykę jazzową w powojennej Polsce, będziemy mogli jednocześnie obejrzeć wystawę plenerową towarzyszącą koncertowi zatytułowaną ‘Jazz Tyrmanda’. Wstęp na imprezę jest wolny, ale z powodu ograniczonej ilości miejsc wymagane jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Domu Chemika.

Autorzy: M. Strzelecka, A. Koter

Foto archiwalne

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.