Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIKonkurs fotograficzny Biennale w Domu Chemika [VIDEO]

Konkurs fotograficzny Biennale w Domu Chemika [VIDEO]

Konkurs fotograficzny Biennale w Domu Chemika [VIDEO]

Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” oraz Towarzystwo Inicjatyw Własnych zaprasza miłośników fotografii do wzięcia udziału w Biennale Fotografii Puławskiej “Puławy – moje miejsce, moje inspiracje” prezentującej prace osób zarówno profesjonalnie zajmujących się fotografią jak też amatorów.

Biennale daje możliwość fotografującym mieszkańcom naszego miasta zaprezentowanie swoich prac szerszemu gronu odbiorców oraz promuje lokalną fotografię. Jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów wśród pasjonatów fotografii.

Kamila Salwowska-Duk – POK “Dom Chemika”

Wystawa podzielona została na trzy etapy. Pierwszy etap to przysłanie 5 zdjęć w formie cyfrowej oraz wypełnionej, podpisanej i zeskanowanej karty zgłoszeniowej na adres: biennale@domchemika.pl. Termin zgłoszeń upływa 6 września. W drugim etapie po zakwalifikowaniu przez komisję konkursową, uczestnicy przygotowują prace w formacie 50 cm x 70 cm do 2 listopada. Trzeci etap to zorganizowanie dla autora zwycięskiej fotografii indywidualnej wystawy w Puławskiej Galerii Sztuki “Dom Chemika”.

Otwarcie wystawy zaplanowane jest na 6 listopada. Wystawione prace będzie można oglądać w Puławskiej Galerii Sztuki do 27 listopada. Karty zgłoszeniowe oraz regulamin są dostępne na stronie internetowej “Domu Chemika”.

Autorzy: M. Strzelecka, A. Koter

Plakat: POK “Dom Chemika” 

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.