Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIGmina Puławy apeluje o kontakt telefoniczny

Gmina Puławy apeluje o kontakt telefoniczny

Gmina Puławy apeluje o kontakt telefoniczny

Pandemia koronawirusa wymusiła zmianę w funkcjonowaniu wielu instytucji. Urzędy starają się pracować w taki sposób, aby nie dopuszczać do nadmiernych skupisk ludzi. Nie zawsze jest to jednak możliwe.

Urząd Gminy Puławy apeluje do mieszkańców, aby przed udaniem się do instytucji kontaktowali się telefonicznie z jej pracownikami. Pozwoli to na wcześniejsze przygotowanie odpowiednich dokumentów przez urzędników. W ten sposób petenci unikną czekania w kolejkach, które jest deprymujące, a w obecnym czasie stwarza również niepotrzebne zagrożenie.

W okresie urlopowym, kiedy pracowników jest mniej, a osoby zatrudnione w urzędzie muszą niekiedy zastępować swoich wypoczywających kolegów, okres oczekiwania na załatwienie danej sprawy wydłuża się. Zdarza się też tak, że do instytucji przychodzi kilkanaście osób jednocześnie, a w takiej sytuacji ich sprawne obsłużenie jest niemożliwe. Dlatego też urzędnicy apelują o wyrozumiałość i wcześniejszy kontakt. Wykaz numerów telefonów do odpowiednich działów urzędu znajduje się pod tym linkiem: https://gminapulawy.pl/zalatw-sprawe-w-urzedzie-gminy-pulawy-bez-kolejki/. 

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.