Puławy .online - tym żyje miasto
HomeSPORTZwycięska passa Wisły Puławy trwa

Zwycięska passa Wisły Puławy trwa

Zwycięska passa Wisły Puławy trwa

Piłkarze Wisły Puławy kontynuują świetną passę zwycięstw w trzecioligowych zmaganiach. Tym razem w sobotnie popołudnie gracze „Dumy Powiśla” na własnym stadionie podejmowali Chełmiankę.

W pierwszej połowie bramki nie padły, choć obie drużyny miały swoje szanse. Co ciekawe, wynik otworzyli goście z Chełma w 57. minucie po celnym strzale głową Myśliwieckiego. Zaledwie 3 minuty później był już remis. Rzut karny wywalczył Adrian Paluchowski, zaś „jedenastkę” wykorzystał Łukasz Kacprzycki. 10 minut przed upływem regulaminowego czasu gry padł zwycięski gol dla Wisły. Tym razem celną główką popisał się Paluchowski. Gracze Chełmianki nie zamierzali się poddać, jednak nie zdołali już doprowadzić do remisu.

Jak na razie Wisła znajduje się na czele III-ligowej tabeli, już w środę puławian czeka kolejny sprawdzian, tym razem spotkają się w Dębicy z miejscową Wisłoką, początek meczu zaplanowano na godz. 17.

WISŁA PUŁAWY 2:1 (0:0) CHEŁMIANKA

Bramki: Kacprzycki 62 (karny), Paluchowski 80 – Myśliwiecki 57

Wisła: Kołotyło – Cheba, Kiczuk, Cyfert, Brągiel (46 Kuban), Skałecki, Puton W. (46 Drozdowicz), Puton K., Zając (58 Bartosiak), Kacprzycki (84 Pielach), Paluchowski

Foto: KS Wisła Puławy 

 

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.