Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORTAzoty Puławy rozpoczęły sezon od wygranej

Azoty Puławy rozpoczęły sezon od wygranej

Azoty Puławy rozpoczęły sezon od wygranej

Piłkarze ręczni Azotów Puławy udanie zainaugurowali nowy sezon. W Tarnowie puławianie mierzyli się z miejscowym klubem Azotów.

PGNiG Superliga wróciła po pandemicznej przerwie. Podopieczni Larsa Walthera byli zdecydowanym faworytem tego spotkania i z tej roli wywiązali się w stu procentach. Gracze z Tarnowa jedynie na początku meczu dotrzymywali kroku puławianom. W miarę upływu czasu przewaga zawodników z Puław stawała się coraz wyraźniejsza.

Ostatecznie podopieczni Larsa Walthera zwyciężyli różnicą aż 13 bramek. Najskuteczniejszymi zawodnikami klubu z Puław byli w tym meczu Łukasz Rogulski oraz Andrii Akimenko, którzy rzucili odpowiednio po 7 i 6 bramek. Świetne zawody rozegrał również bramkarz Mateusz Zembrzycki.

Grupa Azoty-SPR Tarnów – Azoty Puławy 20:33 (10:16)

Azoty Puławy: Bogdanow, Zembrzycki , Borucki – Jarosiewicz 1, Dawydzik 2, Jurecki 1, Akimenko 6, Szyba 3, Gumiński 3, Seroka 1, Podsiadło 4, Bachko 2, Rogulski 7, Kowalczyk 2, Flont, Adamczuk 1

W następnej kolejce Azoty Puławy podejmą na własnym parkiecie MMTS Kwidzyn. Mecz odbędzie się w sobotę 12 września o 20:15.

Foto: KS Azoty Puławy 

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.