Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIIntegracja europejska nie tym razem

Integracja europejska nie tym razem

Integracja europejska nie tym razem

Prezydent Puław Paweł Maj zdecydował o unieważnieniu konkursu dotyczącego przygotowania zajęć w ramach integracji europejskiej. Powodem –  brak ofert spełniających wymogi formalne.

Do puławskiego magistratu w odpowiednim czasie wpłynęła tylko jedna propozycja, która w dodatku nie spełniała wszystkich wymogów. Celem ogłoszonego konkursu było przygotowanie zajęć promujących tradycję i kulturę Puław oraz europejskich miast partnerskich. Puławski Ratusz zamierzał przeznaczyć na projekt 5 tysięcy złotych. Spotkania zacieśniające współpracę miały ruszyć od września i potrwać do końca roku. Wiemy jednak, że w tym roku nie dojdą one do skutku.

Do tej pory w Puławach integracja w ramach projektu ogłoszonego przez Miasto udała się tylko raz – rok temu podczas seminarium dotyczącego sztuk walki, kiedy to spotkali się ze sobą Puławska Akademia Karate Tradycyjnego oraz niemiecka Szkoła Jiu-Jitsu ze Stendal.

Puławscy urzędnicy nie wykluczają, że w przyszłym roku będą czynili kolejne starania, aby europejska integracja w naszym mieście doszła do skutku.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.