Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIIntegracja europejska nie tym razem

Integracja europejska nie tym razem

Integracja europejska nie tym razem

Prezydent Puław Paweł Maj zdecydował o unieważnieniu konkursu dotyczącego przygotowania zajęć w ramach integracji europejskiej. Powodem –  brak ofert spełniających wymogi formalne.

Do puławskiego magistratu w odpowiednim czasie wpłynęła tylko jedna propozycja, która w dodatku nie spełniała wszystkich wymogów. Celem ogłoszonego konkursu było przygotowanie zajęć promujących tradycję i kulturę Puław oraz europejskich miast partnerskich. Puławski Ratusz zamierzał przeznaczyć na projekt 5 tysięcy złotych. Spotkania zacieśniające współpracę miały ruszyć od września i potrwać do końca roku. Wiemy jednak, że w tym roku nie dojdą one do skutku.

Do tej pory w Puławach integracja w ramach projektu ogłoszonego przez Miasto udała się tylko raz – rok temu podczas seminarium dotyczącego sztuk walki, kiedy to spotkali się ze sobą Puławska Akademia Karate Tradycyjnego oraz niemiecka Szkoła Jiu-Jitsu ze Stendal.

Puławscy urzędnicy nie wykluczają, że w przyszłym roku będą czynili kolejne starania, aby europejska integracja w naszym mieście doszła do skutku.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.