Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIElektromobilność w Puławach – trwają konsultacje

Elektromobilność w Puławach – trwają konsultacje

Elektromobilność w Puławach – trwają konsultacje

Urząd Miasta zaprasza do konsultacji społecznych projektu dokumentu pod nazwą.”Strategia elektromobilności Miasta Puławy na lata 2020-2035″. Projekt realizowany będzie w ramach programu “Gepard 2 – transport niskoemisyjny. Strategia rozwoju elektromobilności.”

Opracowanie takiej strategii ma przyczynić się do redukcji emisji gazów cieplarnianych, a co za tym idzie poprawy jakości powietrza w związku ze wzrostem popularności pojazdów zeroemisyjnych w transporcie publicznym. Celem konsultacji jest przekazanie mieszkańcom informacji o planowanych działaniach w zakresie rozwoju elektromobilności na terenie naszego miasta i stworzenie możliwości zgłaszania ewentualnych uwag i wniosków do opracowanej Strategii oraz wskazania własnych propozycji dotyczących pojazdów zeroemisyjnych na naszych drogach.

Wnioski i uwagi można przekazywać od 1 do 21 października 2020 roku wyłącznie na druku formularza konsultacyjnego dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miasta. Można to zrobić tradycyjną drogą korespondencyjną, drogą elektroniczną lub bezpośrednio w Urzędzie Miasta Puławy.

Autor: M. Strzelecka

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.