HomeSPORTWisła Puławy znów remisuje

Wisła Puławy znów remisuje

W sobotnie popołudnie piłkarze Wisły Puławy rozgrywali kolejne spotkanie w ramach trzecioligowych rozgrywek. Tym razem ich przeciwnikiem był zespół Sokół Sieniawa.

Puławscy gracze dość szybko przekonali się o tym, że nie będzie to łatwe spotkanie. W końcu zespół Sokoła to wicelider tabeli. Warto podkreślić, że trybuny stadionu przy ul. Hauke-Bosaka ze względu na nowe pandemiczne restrykcje mogły być zapełnione tylko w 25 procentach. W pierwszej połowie zobaczyliśmy wiele walki w środku pola, oba zespoły miały swoje szanse na zdobycie bramki. Ostatecznie w pierwszych 45 minutach nie padł jednak żaden gol.

Pierwszą bramkę ujrzeliśmy zaś w 60. minucie, jednak padła ona łupem gości. Po indywidualnej akcji i strzale Lisa goście prowadzili 1:0. Wiślacy od razu ruszyli do odrabiania strat, przyniosło to skutek 8 minut później. Po bardzo dobrej akcji Bartłomieja Bartosiaka, który wszedł na boisko w drugiej połowie, celnym strzałem popisał się Adrian Paluchowski. Podbudowani golem wiślacy ruszyli do ataku, jednak goście bardzo dobrze się bronili. W tym fragmencie gry było też sporo fauli. Swoje szanse mieli między innymi Brągiel, Paluchowski, a już w doliczonym czasie gry świetnej okazji nie wykorzystał Skałecki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Wisła Puławy – Sokół Sieniawa 1:1 (0:0)

Bramki: Paluchowski 68 – Lis 60

Wisła: Owczarzak – Cheba, Kiczuk, Cyfert, Pigiel (60 W. Puton), Kuban, Skałecki, T.Zając (46 Bartosiak), Brągiel, Drozdowicz, Paluchowski

Następny mecz Wisły będzie to spotkanie na wyjeździe z Orlętami Biała Podlaska. Początek w sobotę 17 października o godz. 15:00.