Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORTAzoty zwycięskie po przerwie

Azoty zwycięskie po przerwie

Azoty zwycięskie po przerwie

Piłkarze ręczni Azotów Puławy po przerwie spowodowanej przypadkami zakażenia koronawirusem w kolejnych drużynach PGNiG Superligi, zagrali kolejny mecz w ramach tych rozgrywek.

Rywalem puławian była drużyna MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Zdecydowanym faworytem spotkania była drużyna z Puław, jednak gospodarze musieli to zwycięstwo dosłownie wyszarpać. Bowiem przebieg meczu wcale nie wskazywał na wielką przewagę puławian.

Na początku spotkania walka była bardzo wyrównana, wynik oscylował w okolicy remisu. Później do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić goście, Nieoczekiwanie to zespół z Piotrkowa wypracował sobie przewagę i do przerwy prowadzili 18:15.

W drugiej połowie puławianie wzięli się do pracy i doprowadzili do remisu. Potem jednak puławskiej drużynie znów zdarzały się przestoje i piotrkowianie w pewnym momencie „odjechali” aż na 6 bramek. Gracze Azotów rzucili się w szaleńczą pogoń za rywalem i doprowadzili do remisu, a decydującego o zwycięstwie gola zdobył Michał Szyba. Ostatecznie Azoty Puławy zwyciężyły w meczu z MKS Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 31:30.

Azoty Puławy –  MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 31:30 (15:18)

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.