Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCINagrody dla uczniów i nauczycieli od prezydenta

Nagrody dla uczniów i nauczycieli od prezydenta

Nagrody dla uczniów i nauczycieli od prezydenta

Dzień Edukacji Narodowej, który niedawno obchodziliśmy, jest zawsze okazją do nagrodzenia wyróżniających się nauczycieli oraz uczniów.

Również i w tym roku prezydent Puław przyznał wyróżnienia oraz stypendia „Sybille Naukowe”. Niestety, ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiczną, uroczyste wręczenie nagród, które miało odbyć się na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego, musiało zostać odwołane. Pamiątkowe dyplomy zostały przez puławski Ratusz przekazane do szkół, natomiast nagrody pieniężne – na konta bankowe wyróżnionych.

Za wysokie wyniki w nauce nagrodzonych zostało dwanaścioro uczniów, wśród nich największą reprezentacją może poszczycić się ZSO nr 1 im. KEN w Puławach. Na drugim miejscu pod względem laureatów znalazło się ZSO nr 2 im. F.D. Kniaźnina. Wyróżniono również 29 nauczycieli z różnych puławskich placówek, zarówno szkół jak i przedszkoli,, natomiast 12 pedagogów uzyskało awans zawodowy na stopień nauczyciela dyplomowanego. Pełna lista nagrodzonych znajduje się na stronie internetowej puławskiego Urzędu Miasta.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.