Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCISzlachetna Paczka szuka wolontariuszy

Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy

Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy

Szlachetna Paczka oraz Akademia Przyszłości potrzebują wolontariuszy do swoich inicjatyw. W tym roku jest o to szczególnie trudno z uwagi na sytuację epidemiczną oraz fakt zdalnej nauki studentów.

To właśnie oni są grupą najliczniej wspierającą te dzieła w ramach wolontariatu. Bez wsparcia wolontariuszy pomoc nie dotrze do tysięcy potrzebujących, a w tym roku jest ona potrzebna szczególnie. Przedstawiciele Szlachetnej Paczki przekonują, że fakt zdalnej nauki i przebywania w domu nie musi wcale oznaczać braku możliwości uczestniczenia w inicjatywach.

Dzięki Szlachetnej Paczce można pomóc potrzebującym rodzinom z własnej okolicy, w Akademii Przyszłości wsparcia udziela się dzieciom z niską samooceną i brakiem wiary w siebie poprzez spotkania online.

Wszyscy ci, którzy chcieliby wspomóc innych będących w potrzebie, powinni zajrzeć na stronę szlachetnapaczka.pl i tam wybrać zgłoszenie do Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości. Znajdą tam też wszelkie niezbędne informacje na temat tych inicjatyw.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.