Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIBezdomne zwierzęta potrzebują domów tymczasowych

Bezdomne zwierzęta potrzebują domów tymczasowych

Bezdomne zwierzęta potrzebują domów tymczasowych

Fundacja „Po Ludzku do Zwierząt – Przyjazna Łapa” poszukuje domów tymczasowych dla swoich czworonożnych podopiecznych w Puławach i okolicach.

Dom tymczasowy to miejsce, gdzie zwierzaki mogą do przebywać do czasu, aż Fundacja nie znajdzie dla nich odpowiedniego właściciela. Fundacja opłaca koszty pobytu zwierzęcia w takim domu, zapewnia m.in. karmę, opiekę weterynaryjną, niezbędne akcesoria, żwirek i kuwetę w przypadku kotów. Oczywiście członkowie „Przyjaznej Łapy” służą też dobrą radą dla osób chcących tymczasowo zajmować się zwierzętami w swoim domu.

Domu tymczasowego szukają zarówno zdrowe jak i chore zwierzęta. Szczególnie trudna sytuacja dotyka tych drugich, ponieważ Fundacja nie może wydać ich do domu, w którym są inne zwierzęta, aby ich nie zarazić. Obecnie pod opieką placówki znajduje się spora liczba kotów.

Aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania dotyczące domu tymczasowego dla zwierząt należy kontaktować się przez Facebookowy profil Fundacji „Po Ludzku dla Zwierząt – Przyjazna Łapa” bądź telefonicznie.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.