HomeSPORTSekcje Wisły Puławy z sukcesami

Sekcje Wisły Puławy z sukcesami

Chociaż piłkarze Wisły w miniony weekend odpoczywali i nie grali meczu, to klub może pochwalić się sukcesami innych sekcji.

Podczas XXI Turnieju im. Krzysztofa Becka w Bydgoszczy reprezentanci Puław, Jakub Węgrzyn i Daniel Goljasz rywalizowali z zawodnikami z całego kraju. Ostatecznie Jakub zdobył 5 miejsce zdobywając 350,7 punktów, a Daniel, z wynikiem 374,5 punktu, zajął miejsce 4.

Również sekcja pływacka nie spoczywała na laurach. 7 i 8 listopada czworo zawodników z naszego miasta przywiozło worek medali z Arena Grand Prix Pucharu Polski, odbywającego się w Łodzi. W zawodach udział wzięli Igor Muzyka, Anna Pecio, Nikola Jasik, oraz Gabriela Król, która z 6 startów przywiozła 5 złotych i jeden srebrny medal. Pierwsze miejsca zajęła na 100 i 200 metrach stylem zmiennym oraz 50, 100 i 200 metrach stylem dowolnym. Srebrny medal zdobyła na 100 metrach “motylkiem”.

Autor: A. Koter