HomeSPORTCiężarowcy rywalizowali w hali MOSiR

Ciężarowcy rywalizowali w hali MOSiR

Na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się XVI Turniej w podnoszeniu ciężarów o Puchar Ziemi Puławskiej pod patronatem Prezydenta Miasta Puławy. W zawodach dobrze zaprezentowali się zawodnicy trenujący w Wiśle Puławy.

W grupie do lat 15 wystąpiło pięcioro zawodników z puławskiego klubu – Zuzanna Podlaszczak, Karolina Sobczyk i Aleksandra Ślusarska, Mateusz Zawisza oraz Mateusz Kozak. Najlepsze wyniki według punktacji Sinclaira zajęła Karolina Sobczyk zajmując 6 miejsce z wynikiem 112,5 pkt oraz Mateusz Zawisza zajmując 1 miejsce z wynikiem 311,8 pkt.

W grupie do lat 20 udział wzięli Natalia Fota, Mateusz Fiut, Radosław Poniatowski oraz Wiktor Stańczyk. Według punktacji Sinclaira pierwsze miejsce zajęła Natalia Fota z wynikiem 197,9 pkt oraz Radosław Poniatowski zdobywając 349 pkt. W grupie powyżej 20 lat wystąpili Dominika Bachan, kończąc zawody na 2 miejscu z 123,6 pkt, Bartosz Kasperski zajmując miejsce 3 z wynikiem 265,5 oraz Jakub Węgrzyn, który zdobył 345 pkt według klasyfikacji Sinclaira, co dało mu 1 miejsce.

Autorzy: A. Koter, P. Nowosadzki