Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIPrzyjazna Łapa ma szansę na Zwierzakobusa

Przyjazna Łapa ma szansę na Zwierzakobusa

Przyjazna Łapa ma szansę na Zwierzakobusa

Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt “Przyjazna Łapa” jest na ostatniej prostej do wygrania tzw. Zwierzakobusa, czyli specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu i ratowania zwierząt.

Działająca od 8 lat organizacja otrzymuje coraz więcej zgłoszeń o zaniedbanych, chorych czy bezdomnych czworonogach. Jej członkowie podczas wyjazdów na interwencje oraz do transportu zwierzaków korzystają ze swoich prywatnych aut. Posiadanie busa ułatwiłoby ich pracę, którą wykonują w swoim wolnym czasie zupełnie bezpłatnie.

Do tej pory udało się pomóc setkom zwierząt, wiele z nich znalazło także dobre, kochające domy. Jak można pomóc? Wystarczy kliknąć w link dostępny na stronie internetowej Przyjaznej Łapy i tam oddać swój głos, czyli dokonać jakiejkolwiek wpłaty na konto fundacji. Nie liczy się kwota, a ilość wpłat. O Zwierzakobusa walczy 15 organizacji prozwierzęcych z całej Polski – takich busów jest do rozdania 5 i otrzymają je fundacje, które zbiorą największą ilość głosów. Głosować można do 23 grudnia do północy. Dzięki symbolicznemu wsparciu można przyczynić się do poprawy komfortu pracy członków puławskiej fundacji oraz bezpieczeństwa i zdrowia zwierząt potrzebujących pomocy. Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakobusprzyjaznalapa

Autor: M. Owczarz

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.