Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCICo ze sportami zimowymi w tym roku?

Co ze sportami zimowymi w tym roku?

Co ze sportami zimowymi w tym roku?

Miłośnicy sportów zimowych, a zwłaszcza jazdy na łyżwach i nartach nie mają w tym roku łatwo. Ciągle zmieniające się przepisy oraz przedłużająca się jesień z dodatnimi temperaturami nie ułatwiają sprawy.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wciąż zapoznaje się z aktualnymi możliwościami organizacji imprez zimowych. Z informacji, które do MOSiR-u ciągle spływają, żaden z okolicznych stoków narciarskich jeszcze nie rozpoczął sezonu.

Przy panującej obecnie pogodzie i wciąż nie do końca określonych przepisach właściciele i organizatorzy kalkulują opłacalność naśnieżania stoku oraz możliwości organizacji ruchu m.in. na wyciągach. Nie mamy dobrych informacji również dla łyżwiarzy. Obecnie obostrzenia bardzo ograniczają liczbę osób na tafli lodu, czy możliwości wypożyczania sprzętu.

Aktualnie MOSiR nie wyklucza, że jeżeli dopisze aura, a przepisy nie będą jeszcze bardziej rygorystycznie, być może uda się uruchomić lodowisko jeszcze w grudniu 2020, jednak ciężko mówić o jakichkolwiek konkretnych terminach.

Autor: A. Koter

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.