Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORTAzoty zdecydowanie lepsze od Energi

Azoty zdecydowanie lepsze od Energi

Azoty zdecydowanie lepsze od Energi

Szczypiorniści Azotów Puławy nie zwalniają tempa i nadrabiają stracony przez koronawirus czas. W środowe popołudnie mierzyli się z zespołem Energi Kalisz.

Na początku przez dość długi okres spotkanie było wyrównane, a jego wynik oscylował wokół remisu. Od stanu 8:8 puławianie zdobyli 4 gole z rzędu, sporą skutecznością wyróżniał się Andrii Akimenko. Do przerwy „azotowcy” prowadzili 17:12.

Druga połowa także rozpoczęła się bardzo korzystnie dla puławian, którzy rzucili 5 bramek z rzędu, a trener Energi musiał prosić o czas. Gracze z Kalisza poderwali się do walki, jednak puławianie trzymali przeciwników na dystans. Ostatecznie Azoty pokonały Energę 35:24. Ostatnią bramkę przed końcem meczu rzucił Andraz Velkavrh. Po raz kolejny najlepszym strzelcem okazał się Andrii Akimenko, który w całym spotkaniu rzucił aż 10 bramek, po kilka goli dorzucili też m.in. Michał Szyba i Michał Jurecki.

Energa MKS Kalisz – Azoty Puławy  24:35  (12:17) 

Zgodnie z harmonogramem rozgrywek, następny mecz szczypiornistów z Puław powinien odbyć się w niedzielę 6 grudnia o godz. 16:00, ich przeciwnikiem będzie zespół Pogoń Szczecin.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.