Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIŚwiąteczna pomoc dla dzieci z domu dziecka

Świąteczna pomoc dla dzieci z domu dziecka

Świąteczna pomoc dla dzieci z domu dziecka

Czas przed świętami Bożego Narodzenia to okres, kiedy jesteśmy bardziej skorzy do pomagania innym. Widać to na przykładzie zbiórki dla dzieciaków z domu dziecka, którą zainicjował puławianin Kamil Wasiłek.

Inicjatywa dotyczy domu dziecka, w którym obecnie znajduje się około 40 wychowanków. Wszystko zaczęło się od pewnego młodego uzdolnionego sportowca, który wraz z bratem trafił do placówki. Odzew na apel organizatora zbiórki okazał się na tyle duży, że akcję można było rozszerzyć na wszystkich wychowanków domu dziecka, w którym chłopcy przebywają.

Po konsultacji z pracownikami placówki ustalono, że szczególnie mile widziane będą podarunki w postaci słodyczy, środków czystości, kosmetyków, zabawek czy środków opatrunkowych i drobnych artykułów AGD. Oczywiście inne przedmioty codziennego użytku także zostaną przyjęte. W tej zbiórce natomiast nie zbiera się pieniędzy. W akcję włączyły się m.in. siłownia Kuźnia Formy, AvangardaFitness&SPA czy restauracja GARU, gdzie można zostawiać prezenty. Zostaną one dostarczone 15 grudnia.

Foto: FB/Restauracja Garu

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.