Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyGrudzień w Galerii Zielonej

Grudzień w Galerii Zielonej

Grudzień w Galerii Zielonej

Zapraszamy do Galerii Zielonej w Puławach na bezpieczne zakupy i po gwiazdy betlejemskie w prezencie! Już 12 i 13 grudnia rozdamy piękne gwiazdy betlejemskie. Co zrobić, aby otrzymać gwiazdę? Wystarczy dokonać zakupów wartości min. 150 PLN na maksymalnie dwóch paragonach w sklepach Galerii Zielonej i pokazać paragony w stanowisku promocji.

Do rozdania przygotowanych zostało 300 gwiazd betlejemskich. Prezenty będą wydawane w sobotę, 12 grudnia oraz niedzielę, 13 grudnia, w godz. 12:00 -18.00. Regulamin akcji dostępny będzie na stanowisku promocji zlokalizowanym na parterze Galerii Zielonej.

W Galerii Zielonej grudzień upłynie pod hasłem przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia i zakupu niezbędnych produktów i prezentów. Wszystkie szczegóły dotyczące oferowanych promocji przygotowanych przez sklepy z okazji nadchodzących Świąt znajdują się na stronie www.galeriazielona.pl.

Jednocześnie Galeria Zielona zapewnia, że przestrzega wszelkich zasad bezpieczeństwa sformułowanych w stosownych rozporządzeniach i zaleceniach mając na celu zapewnienie bezpiecznych warunków do dokonywania zakupów.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych przedświątecznych zakupów i skorzystania z przygotowanych przez Galerię Zieloną prezentów!

Galeria Zielona w Puławach, ul. Lubelska 2, 24 – 100 Puławy, www.galeriazielona.pl

Artykuł powstał we współpracy z Galeria Zielona

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.