Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPropozycje Biblioteki na ferie zimowe

Propozycje Biblioteki na ferie zimowe

Propozycje Biblioteki na ferie zimowe

Rozpoczęły się ferie zimowe dla najmłodszych, puławska Biblioteka Miejska zadbała, aby uczniowie podczas odpoczynku się nie nudzili.

Jedną z propozycji placówki jest konkurs plastyczny „Bohatera stwórz i do bajki włóż”. Zabawa skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z klas od I do VI. Polega ona na wykonaniu dowolną techniką w formacie nie większym niż A4 pracy przedstawiającej bajkowego, wymyślonego bohatera. Prace należy składać w budynku Biblioteki Miejskiej przy ul. Głębokiej 7A do 13 stycznia do godz. 17:00 lub w formie elektronicznej na adres konkurs@biblioteka.pulawy.pl. Wyniki konkursu mają zostać opublikowane 15 stycznia na stronie internetowej Biblioteki. Najciekawsze propozycje zostaną wykorzystane przez bibliotekarzy w teatrzyku „Bajka, jakiej nie znacie”.

To nie jedyna propozycja puławskiej czytelni na ferie. Planowane są także warsztaty plastyczne on-line, które pomogą najmłodszym właściwie przygotować się na Dzień Babci i Dziadka, jak również teatrzyk „Trzy świnki w wersji współczesnej”. Wszystkie wydarzenia odbędą się na profilu Facebookowym Biblioteki Miejskiej, tam też należy szukać szczegółowych informacji na ich temat.

Plakat: Biblioteka Miejska w Puławach

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.