Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIDom Chemika z zajęciami online na ferie

Dom Chemika z zajęciami online na ferie

Dom Chemika z zajęciami online na ferie

Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” przygotował szereg atrakcji dla najmłodszych na trwające ferie zimowe. Wszystkie wydarzenia można śledzić za pomocą kanałów społecznościowych instytucji.

Od 7 do 15 stycznia placówka będzie prezentować różne pomysły na spędzenie wolnego czasu. Będą to m.in. kreatywne spotkania z cyklu „Akademia małego sztukmistrza”, podczas tych warsztatów dzieci dowiedzą się m.in. jak skutecznie odbijać bańki mydlane, czym są poiki czy jak modelować balonowe figurki.

Pomimo pandemicznych obostrzeń nie można również zapominać o wadze aktywności fizycznej, dlatego też jedną z propozycji „Domu Chemika” dla najmłodszych są taneczne rozgrzewki prowadzone przez reprezentantów Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle”. Tancerze pokażą proste ćwiczenia, które każdy z nas może wykonać w domu.

Dla miłośników teatru także coś się znajdzie. Za pośrednictwem kanałów społecznościowych instytucji będzie można obejrzeć retransmisje spektakli „Smok w Nieswarowie” a także „Czary mary i po bajkach”. W czasie ferii kontynuowany będzie również cykl bajek dla dzieci „Zimowe wiersze i opowiadania”.

Szczegółowy program feryjnych propozycji „Domu Chemika” jest dostępny na stronie internetowej tej instytucji.

Plakat: Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.