Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIWOŚP zagra już niebawem

WOŚP zagra już niebawem

WOŚP zagra już niebawem

Pomału zbliża się 29. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypominamy ważne terminy obowiązujące dla tegorocznej edycji tej pomocowej inicjatywy.

Do 10 stycznia sztaby WOŚP zbierają zamówienia do tak zwanego SiemaShop. Kupując gadżety z internetowego sklepu można wspomóc statutowe cele WOŚP. Jak co roku, organizowane są także licytacje charytatywne. Osoby, które chciałyby ofiarować swoje przedmioty do wylicytowania na rzecz WOŚP, powinny zgłaszać się do sztabu Fundacji do 27 stycznia. Wciąż można także zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rejestracja osób chętnych trwa do 14 stycznia.

Osoby lubiące aktywność fizyczną z pewnością odnajdą się dobrze w biegu „Policz się z cukrzycą” . Zapisywać mogą się zarówno dzieci jak i dorośli, termin rejestracji to 24 stycznia. Wszelkie szczegółowe informacje na temat tegorocznej akcji znajdują się na profilu Facebookowym puławskiego sztabu fundacji. Przypomnijmy, że tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. Jeśli pandemiczne restrykcje na to pozwolą, w puławskiej Galerii Zielonej odbędzie się tego dnia licytacja na rzecz WOŚP, którą poprowadzą nasi redakcyjni koledzy: Paweł Nowosadzki oraz Paweł Romański.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.