Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIJest możliwość dotacji na rozpoczęcie nowej działalności

Jest możliwość dotacji na rozpoczęcie nowej działalności

Jest możliwość dotacji na rozpoczęcie nowej działalności

Nowy rok oznacza dla wielu osób nowe otwarcie. W zrealizowaniu planów pomóc mogą dotacje, o które można się właśnie starać.

Kolejne nabory wniosków o dofinansowanie ogłosiła Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”. Od 21 stycznia do 8 lutego osoby mieszkające na terenach wiejskich będą mogły składać wnioski o udzielenie wsparcia na podjęcie własnej działalności gospodarczej. Potrzebne dokumenty, których wzory są dostępne na stronie internetowej organizacji, należy składać w formie papierowej w siedzibie „Zielonego Pierścienia” w Kośminie. Dodatkowo należy dołączyć biznesplan w formie elektronicznej. Maksymalna kwota wsparcia na jeden projekt wynosi 60 tysięcy złotych.

Swoje pierwsze nabory wniosków w tym roku ogłosił także Powiatowy Urząd Pracy w Puławach. Instytucja do 19 stycznia będzie przyjmować oferty płatnych staży dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia z powiatu puławskiego. Od 25 do 29 stycznia w PUP będzie można także składać  wnioski o dotacje na podjęcie działalności gospodarczej. W tym przypadku maksymalna kwota dofinansowania to 20 tysięcy złotych. Tego rodzaju nabory są powtarzane przez Powiatowy Urząd Pracy kilkakrotnie w ciągu roku, dlatego wato śledzić stronę instytucji. Szczegółowe informacje na temat potrzebnych dokumentów są dostępne na stronie internetowej placówki.

 

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.