Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCI“Zmiana na lepsze” – projekt w Puławach

“Zmiana na lepsze” – projekt w Puławach

“Zmiana na lepsze” – projekt w Puławach

Miasto Puławy przystąpiło do projektu „Zmiana na lepsze”. Uczestnictwo w nim stanowi okazję dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym na poprawę swojego losu.

Organizowany przez Lubelski Ośrodek Samopomocy program zakłada zwiększenie szans na zatrudnienie oraz wzrost integracji społeczno-zawodowej u 48 osób. Projekt jest skierowany między innymi do osób z niepełnosprawnościami oraz dotkniętych lub zagrożonych ubóstwem. Uczestnicy zostaną objęci opieką psychologiczną, ponadto zostanie im zapewnione doradztwo zawodowe, będą mogli spotykać się z terapeutami, prawnikami czy asystentami rodziny. Program przewiduje szkolenia zawodowe w takich profesjach jak kucharz, florysta, kierowca kategorii B, ciężarówki czy też ciągnika siodłowego.

Projekt będzie realizowany w Puławach do końca kwietnia, jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje na temat inicjatywy można uzyskać pod numerami telefonów 81 525 28 43 lub 516 316 850, w Biurze Projektu mieszczącym się przy ul. Grodzkiej 14 w Lublinie oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy.

Foto: pulawy.eu

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.