HomeSPORTKolejny zwycięski sparing Wisły Puławy

Kolejny zwycięski sparing Wisły Puławy

Piłkarze Wisły Puławy rozegrali kolejny mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą wiosenną III ligi.

Rywalem puławian tym razem była czwartoligowa Lubliniaka. W składzie Wisły zadebiutował nowy nabytek „Dumy Powiśla” Ednilson, który zaczął mecz najlepiej jak mógł. Portugalczyk, który związał się z puławskim klubem półtorarocznym kontraktem, już w 6. minucie zdobył bramkę, dając wiślakom prowadzenie w meczu. Pół godziny później sędzia podyktował rzut karny dla Wisły po faulu na Ednilsonie, który pewnie wykorzystał Bartłomiej Bartosiak. Już w 40. minucie piłkę po strzale Portugalczyka skutecznie dobił Jakub Welter. Tym sposobem puławianie do przerwy prowadzili 3:0.

Druga połowa również przebiegała pod dyktando gospodarzy spotkania. W drużynie Wisły zaprezentowali się kolejni zawodnicy. W 65. minucie do bramki Lublinianki trafił zawodnik testowany, a już 3 minuty później na listę strzelców wpisał się Łukasz Kasprzycki. Wynik spotkania w 73. minucie ustalił Kacper Kondracki. Wisła pokonała Lubliniankę 6:0.

Wisła Puławy – Lublinianka Lublin 6:0 (3:0)

Gole: Ednilson 6, Bartosiak 36 (k), Welter 40, zaw. testowany 66, Kacprzycki 68, Kondracki 73

Wisła: Owczarzak, zaw. testowany 1, Pielach, Cyfert, Cheba, zaw. testowany 2, Zając, Sobich, Bartosiak, Ednilson, Drozdowicz oraz Socha, Kuban, K. Puton, zaw. testowany 3, Ruciński, Kondracki, Kacprzycki, Paluchowski