Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIWiele zgłoszeń do Festiwalu Kolęd

Wiele zgłoszeń do Festiwalu Kolęd

Wiele zgłoszeń do Festiwalu Kolęd

26. edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd, organizowaną przez Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” już teraz można uznać za udaną. Do puławskiej placówki wpłynęło blisko 700 nagrań konkursowych z całego kraju.

Przypomnijmy, że w tym roku ze względu na pandemię należało przesyłać w formie nagrań swoje propozycje kolęd i pastorałek, do konkursu przystąpili artyści nie tylko z Lubelszczyzny, ale również m.in. z Warszawy, Wrocławia, Szczecina, Kielc, Suwałk, Bydgoszczy czy Nowego Targu. Bardzo pracowity czas nastał dla konkursowego jury, które teraz musi ocenić utwory w kategoriach: soliści, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne, chóry, instrumentaliści oraz muzykujące zespoły rodzinne.

Laureatów ujrzymy 2 lutego o godz. 18:00 w specjalnym koncercie finałowym w formie prezentacji online, będzie on dostępny na kanałach społecznościowych „Domu Chemika”. Wcześniej, bo 31 stycznia o godz. 19:00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego odbędzie się zaś koncert kolęd, w którym usłyszymy wychowanków puławskiej instytucji. To wydarzenie także będzie można śledzić m.in. na kanale Youtube POK „Dom Chemika”.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.