Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIWOŚP zagrała w Puławach [FOTO]

WOŚP zagrała w Puławach [FOTO]

WOŚP zagrała w Puławach [FOTO]

W niedzielę odbył się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomimo pandemicznych obostrzeń wydarzenie zatytułowane „Finał z głową” okazało się sukcesem.

W tym roku celem zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było dofinansowanie oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Ze względu na pandemię większość działań związanych z Finałem przeniosło się do Internetu, nieodłączny element Orkiestry, czyli licytacje odbywały się na platformie ZOOM. W puławskiej Galerii Zielonej wydarzenia związane z 29. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadzili nasi redakcyjni koledzy Paweł Nowosadzki i Paweł Romański. W akcję zaangażowali się także m.in. okoliczni strażacy, druhowie z OSP Końskowola przeprowadzali instruktaż postępowania w przypadku konieczności udzielenia pierwszej pomocy.

Nie zabrakło również terenowej zbiórki krwi na Placu Chopina, a ok. godz. 20:00 w okolicach Galerii Zielonej pojawiło się symboliczne „światełko do nieba”. Liczenie pieniędzy uzyskanych w zbiórce wciąż trwa, jednak już teraz można mówić o sukcesie akcji.

Foto: Przemysław Batora, semimatt

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.