Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIKolejne zmiany w obostrzeniach

Kolejne zmiany w obostrzeniach

Kolejne zmiany w obostrzeniach

Na piątkowej konferencji prasowej przedstawiciele rządu zaprezentowali kolejne decyzje dotyczące aktualnych obostrzeń związanych z pandemią. Niektóre instytucje mogą szykować się już do otwarcia.

Zdecydowano bowiem o otwarciu hoteli i miejsc noclegowych do 50% obłożenia ich miejsc. Podobnie sytuacja będzie się miała z kinami, teatrami czy filharmoniami. Podczas seansów, spektakli czy koncertów miejsca dla publiczności będą mogły być zajęte w połowie. Oczywiście, zachowane muszą być wszelkie reguły sanitarne, takie jak np. noszenie maseczek. Dobre wiadomości także m.in. dla miłośników pływania czy narciarstwa, rząd zezwala bowiem na otwarcie basenów i stoków, także przy zachowanym reżimie sanitarnym. Nadal nieczynne będą natomiast aquaparki. Nowe zasady będą obowiązywać od 12 lutego.

Z nowych rządowych informacji wciąż nie mogą być zadowoleni restauratorzy oraz przedstawiciele branży fitness, ich biznesy wciąż nie będą otwarte. Na razie nic nie zmieni się także w kwestii edukacji. Przypomnijmy, że w budynkach szkolnych uczą się obecnie tylko dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych, pozostali wciąż korzystają z nauki zdalnej.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.