Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIMiasto uruchamia dodatkową kasę

Miasto uruchamia dodatkową kasę

Miasto uruchamia dodatkową kasę

Ostatnimi czasy przed kasą Urzędu Miasta gromadziły się spore kolejki. Aby zmienić tę sytuację, prezydent Puław podjął decyzję o uruchomieniu dodatkowej przestrzeni do uiszczania opłat.

Jak tłumaczą miejscy urzędnicy, interesanci dokonują w bieżącym okresie opłat w ramach podatku od nieruchomości, podatków rolnego czy leśnego, stąd wzmożone zainteresowanie działalnością kasy. Dodatkowa kasa znajduje się w tym samym pomieszczeniu, co działająca dotychczas.

Temat kolejek do Urzędu Miasta został poruszony także podczas czwartkowej sesji miejskich radnych, przewodnicząca Bożena Krygier pokazywała nawet zdjęcia interesantów czekających przed urzędem nadesłane przez mieszkańców. W odpowiedzi prezydent Maj tłumaczył tę sytuację kwestią przestrzegania obowiązujących rozporządzeń antycovidowych.

Kasa Urzędu Miasta jest czynna we wtorki w godz. 8:30 – 15:00, w pozostałe dni robocze opłaty można uiszczać od 8:00 do 14:00. Należy jednak pamiętać o przerwie dezynfekcyjnej, która we wtorki obowiązuje od 11:45 do 12:15, w pozostałe dni – pół godziny wcześniej.  Miejscy urzędnicy zachęcają jednak w miarę możliwości do korzystania z płatności elektronicznej.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.