Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPuławska restauracja z kłopotami po ponownym otwarciu

Puławska restauracja z kłopotami po ponownym otwarciu

Puławska restauracja z kłopotami po ponownym otwarciu

Ponad miesiąc temu działająca w Puławach restauracja Central Park Bistro jako pierwsza w naszym mieście zdecydowała o ponownym otwarciu dla klientów. Spotkało się to z bardzo ostrą reakcją sanepidu.

Kontrola przeprowadzona przez Puławską Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w asyście policji odbyła się już w pierwszym dniu stacjonarnej działalności lokalu. Wizyty sanepidu i policji powtarzają się w restauracji regularnie. Menadżera lokalu czeka sprawa w sądzie w związku ze złamaniem rozporządzeń o zamknięciu, sanepid nałożył również na restaurację karę administracyjną w wysokości 10 tysięcy złotych.

W związku ze swoim trudnym położeniem właściciele restauracji utworzyli na portalu zrzutka.pl zbiórkę. Wszyscy ci, którzy chcieliby pomóc lokalowi, mogą za pośrednictwem tej zbiórki dorzucić się na pokrycie kwoty kary. Pieniądze wpłacone na poczet zrzutki klienci będą mogli wykorzystać na dowolne zamówienie w lokalu. Zbiórkę można znaleźć tu: https://zrzutka.pl/bgfa3g

Pomimo trudności Central Park Bistro wspiera cykl “Mamy to od Was” realizowany przez LPUTV, który niebawem pojawi się w nadawanych codziennie w puławskiej kablówce “Informacjach Puławskich” i na kanale YouTube LPUTV.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.