Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORTWisła Puławy znów zwycięska

Wisła Puławy znów zwycięska

Wisła Puławy znów zwycięska

Piłkarze Wisły Puławy rozegrali pierwszy mecz na własnym stadionie w rundzie wiosennej. Ich przeciwnikiem była drużyna Jutrzenki Giebułtów.

Od samego początku to puławianie narzucili tempo gry w tym spotkaniu. Już po 10. minutach od rozpoczęcia meczu wiślacy mogli objąć prowadzenie, jednak po strzale Mateusza Pielacha piłka trafiła w słupek. Chwilę później gracze Wisły dopięli swego. Centrę Bartłomieja Bartosiaka świetnie wykorzystał Adrian Paluchowski, który głową skierował piłkę do bramki zespołu Jutrzenki. W 38. minucie w polu karnym zespołu z Giebułtowa faulowany był Emil Drozdowicz. Jedenastkę pewnie wykorzystał Bartłomiej Bartosiak. Na przerwę puławianie schodzili więc z prowadzeniem 2:0.

W drugiej części tempo meczu nieco spadło. Było sporo fauli i nerwowych sytuacji, pod koniec meczu czerwoną kartkę otrzymał nawet trener Jutrzenki Giebułtów, który głośno wyrażał swoje niezadowolenie z niektórych decyzji sędziów. W 86. minucie wynik spotkania ustalił Paluchowski, który wykorzystał dobre podanie Włodzimierza Putona.

Wisła Puławy – Jutrzenka Giebułtów 3:0 (2:0)

Gole: Paluchowski 12, 86, Bartosiak 39 (k)

Wisła:  Kołotyło- Kuban, Pielach, Wiech, Cheba (75 Gałązka), W. Puton (88 Kąkol), Skałecki, Bartosiak, Drozdowicz, Zając (68 Brągiel), Paluchowski

Na kolejny mecz puławianie pojadą do Kielc, gdzie zmierzą się z rezerwami tamtejszej Korony.

Foto: KS Wisła Puławy

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.