Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIMDK zaprasza do wiosennych konkursów

MDK zaprasza do wiosennych konkursów

MDK zaprasza do wiosennych konkursów

Po wyjątkowo śnieżnej i mroźnej zimie powoli zbliża się wyczekiwana przez wielu wiosna. Z tej okazji Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach przygotował propozycje konkursów dotyczące właśnie tej pory roku.

Jednym z nieodzownych elementów przywitania wiosny jest zwyczaj topienia marzanny. MDK zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych do stworzenia własnej marzanny. Prace powinny być przygotowane w formie kukły z naturalnych materiałów, takich jak słoma czy siano, można również użyć dodatków np. wstążek. Każda marzanna powinna posiadać metryczkę. Prace należy dostarczyć do siedziby MDK do 15 marca. Marzanny będą wyeksponowane w holu MDK do końca miesiąca, wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie puławskiego MDK 22 marca.

Placówka ma również ofertę dla uzdolnionych recytatorsko. Przegląd „Witaj Wiosno” skierowany jest do dzieci w wieku 4-5 lat z puławskich przedszkoli. Placówka przedszkolna może zgłosić do udziału w przeglądzie sześcioro dzieci. Każde z nich może zaprezentować jeden wiersz o tematyce wiosennej. Nagranie z recytacją należy przesłać do 20 marca na adres e-mail wskazany w regulaminie konkursu. Szczegóły dotyczące obu konkursów są dostępne na stronie internetowej mdk.pulawy.pl.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.