Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIZnamy skład rady pożytku publicznego

Znamy skład rady pożytku publicznego

Znamy skład rady pożytku publicznego

Wiemy już, kto przez najbliższe 2 lata będzie zasiadał w Puławskiej Radzie Działalności Pożytku Publicznego. Spośród 13 złożonych kandydatur z różnych organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta i najbliższych okolic, w wyniku głosowania wyłoniono 6 osób, które zostaną członkami Rady.

Największą ilość głosów w wyborach otrzymali Artur Kwapiński, reprezentujący Stowarzyszenie “Przeszłość-Przyszłości”, Justyna Jeżak z Puławskiego Stowarzyszenia Liderów Oświaty “ECHO”, Anna Marzec działająca w puławskim kole Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta, Kamila Salwowska-Duk, członek Towarzystwa Inicjatyw Własnych “Inspiracje”, Renata Szczypa reprezentująca Stowarzyszenie “Rodzina” oraz Edward Księżniak z Fundacji “Obok nas”.

Jest to już V kadencja działalności Rady, która zajmuje się sprawami organizacji pozarządowych w Puławach mająca jednocześnie głos doradczy w Radzie Miasta. Może m.in. opiniować projekty dotyczące strategii rozwoju miasta oraz projekty uchwał dotyczące sfery działań publicznych. W skład rady wchodzi 10 członków, oprócz 6 wyłonionych w głosowaniu jest to również dwoje przedstawicieli Rady Miasta oraz dwoje przedstawicieli Prezydenta Miasta Puławy.

W skład rady wchodzi 10 członków, oprócz 6 wyłonionych w głosowaniu jest to również dwoje przedstawicieli Rady Miasta oraz dwoje przedstawicieli Prezydenta Miasta Puławy.

Autor: M. Owczarz

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.