Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIZnamy skład rady pożytku publicznego

Znamy skład rady pożytku publicznego

Znamy skład rady pożytku publicznego

Wiemy już, kto przez najbliższe 2 lata będzie zasiadał w Puławskiej Radzie Działalności Pożytku Publicznego. Spośród 13 złożonych kandydatur z różnych organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta i najbliższych okolic, w wyniku głosowania wyłoniono 6 osób, które zostaną członkami Rady.

Największą ilość głosów w wyborach otrzymali Artur Kwapiński, reprezentujący Stowarzyszenie “Przeszłość-Przyszłości”, Justyna Jeżak z Puławskiego Stowarzyszenia Liderów Oświaty “ECHO”, Anna Marzec działająca w puławskim kole Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta, Kamila Salwowska-Duk, członek Towarzystwa Inicjatyw Własnych “Inspiracje”, Renata Szczypa reprezentująca Stowarzyszenie “Rodzina” oraz Edward Księżniak z Fundacji “Obok nas”.

Jest to już V kadencja działalności Rady, która zajmuje się sprawami organizacji pozarządowych w Puławach mająca jednocześnie głos doradczy w Radzie Miasta. Może m.in. opiniować projekty dotyczące strategii rozwoju miasta oraz projekty uchwał dotyczące sfery działań publicznych. W skład rady wchodzi 10 członków, oprócz 6 wyłonionych w głosowaniu jest to również dwoje przedstawicieli Rady Miasta oraz dwoje przedstawicieli Prezydenta Miasta Puławy.

W skład rady wchodzi 10 członków, oprócz 6 wyłonionych w głosowaniu jest to również dwoje przedstawicieli Rady Miasta oraz dwoje przedstawicieli Prezydenta Miasta Puławy.

Autor: M. Owczarz

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.