Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORTWisła Puławy zdecydowanie lepsza od rezerw Korony Kielce

Wisła Puławy zdecydowanie lepsza od rezerw Korony Kielce

Piłkarze Wisły Puławy w niedzielne południe rywalizowali w Kielcach z rezerwami tamtejszej Korony.

Puławianie objęli prowadzenie już w 10. minucie spotkania. Pięknym strzałem z dystansu popisał się Bartłomiej Bartosiak. Chwilę później gracze Wisły mieli kolejne dogodne okazje, jednak Ednilson trafił w poprzeczkę, a Bartosiak nie wykorzystał rzutu karnego. Goście dopięli swego w 33. minucie. Po ładnej zespołowej akcji i strzale Ednilsona Wisła wyszła na prowadzenie 2:0.

Druga połowa zaczęła się od zaciętej walki w środku pola. W 64. minucie na listę strzelców wpisał się czołowy snajper Wisły, Adrian Paluchowski, który wykorzystał podanie Przemysława Skałeckiego. Na 5 minut przed końcem spotkania wynik ustalił Błażej Cyfert, który strzałem z dystansu zaskoczył kielecką obronę.

Korona II Kielce – Wisła Puławy 0:4 (0:2)

Gole: Bartosiak 10, Ednilson 33, Paluchowski 64, Cyfert 85

Wisła Puławy: Kołotyło – Kuban, Pielach, Cyfert, Cheba, Skałecki (72 Kondracki), Ednilson (84 W. Puton), Bartosiak (72 Kacprzycki), Zając (57 Brągiel), Drozdowicz (72 Wiech), Paluchowski

W kolejnym meczu w ramach III-ligowych rozgrywek Wisła na własnym stadionie podejmie zespół Hetman Zamość.