Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPuławy znów zawalczą o miano Rowerowej Stolicy Polski

Puławy znów zawalczą o miano Rowerowej Stolicy Polski

Puławy znów zawalczą o miano Rowerowej Stolicy Polski

Nasze miasto podobnie jak w latach ubiegłych weźmie udział w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski. Już 21 marca rozpocznie się trening i potrwa 2 miesiące.

Puławscy cykliści będą mieli czas na przygotowanie się do wyścigu po podium – właściwa rywalizacja będzie odbywać się w miesiącu czerwcu. By wziąć udział w akcji, należy pobrać na telefon aplikację Aktywne Miasta i tam zarejestrować się, wybrać miasto Puławy, a następnie podczas aktywności fizycznej, włączać w aplikacji licznik. Kilometry liczone w aplikacji będą trafiały na konto naszego miasta.

Koordynacją akcji w Puławach zajmuje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W miarę możliwości w sezonie letnim będą organizowane rajdy i wycieczki, podczas których punkty w rywalizacji będzie można zbierać wspólnie. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku nasi rowerzyści wykręcili aż 148 tysięcy kilometrów, co pozwoliło nam zająć wysokie 4. miejsce wśród 44 miejscowości z całej Polski. Miasto nagrodziło także najaktywniejszych puławian.

Padły zapewnienia, że nagrody indywidualne zostaną rozdane także i w tym roku, dlatego warto odkurzyć swój rower i zacząć dbać o formę już teraz. Zachęcamy do udziału w akcji i “kręcenia kilometrów” dla Puław.

Autor: M. Owczarz

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.