Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIOtwarcie nowej hali coraz bliżej [VIDEO]

Otwarcie nowej hali coraz bliżej [VIDEO]

Otwarcie nowej hali coraz bliżej [VIDEO]

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach z każdym dniem jest coraz bliżej otwarcia nowej hali widowiskowo-sportowej. Odbiory budowlane już zostały wykonane, teraz trwają ostatnie prace nad uzupełnieniem niezbędnego wyposażenia.

Pierwszy mecz prawdopodobnie zostanie rozegrany jeszcze tej wiosny.

Jesteśmy już właścicielami tego obiektu, zostały nam przekazane klucze, czekamy teraz na decyzje Starostwa i Straży Pożarnej – informuje dyrektor puławskiego MOSiR, Andrzej Śliwa. Jak zaznaczył, wciąż trwają zakupy potrzebnego sprzętu, m.in. wyposażenie do siłowni czy sauny.

Dyrektor puławskiej instytucji pochwalił się, że nowa hala budzi spore zainteresowanie przedstawicieli ośrodków sportu i rekreacji z innych miast, między innymi z Mielca czy Chełma, którzy podpatrują rozwiązania technologiczne, zastosowane w Puławach.

Andrzej Śliwa pytany o otwarcie nowej hali, termin ten określił orientacyjnie na przełom kwietnia i maja. W nowej hali swoje mecze mają rozgrywać między innymi szczypiorniści Azotów Puławy. Dyrektor MOSiR-u zapowiedział również zorganizowanie w nowym obiekcie tak zwanego Foto Day.

Andrzej Śliwa / dyrektor MOSiR w Puławach

Budowa zakończona pod koniec ubiegłego roku pochłonęła znacznie więcej środków niż szacowano. Kwota z przetargu opiewająca na 87 mln okazała się niewystarczająca, miasto musiało dołożyć do budowy nowej hali dodatkowe 15 mln złotych.

Autor: M. Owczarz

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.