Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCINagrody starosty dla sportowców – wciąż można składać wnioski

Nagrody starosty dla sportowców – wciąż można składać wnioski

Nagrody starosty dla sportowców – wciąż można składać wnioski

Do 31 marca można zgłaszać kandydatury sportowców, trenerów i innych osób wyróżniających się w działalności sportowej do nagrody Starosty Puławskiego.

Propozycje laureatów wyróżnień mogą składać kluby sportowe, dyrektorzy szkół, do których dany zawodnik uczęszcza, instytucje kultury fizycznej czy stowarzyszenia i podmioty statutowo związane z wykonywaniem zadań z zakresu kultury fizycznej. Kandydaci do nagród muszą mieszkać w Powiecie Puławskim lub reprezentować kluby czy podmioty działające na tym obszarze.

Nagrody Starosty Puławskiego są przyznawane za osiągnięcie najwyższych wyników sportowych między innymi na Mistrzostwach Świata, Europy i Polski zarówno w konkurencjach olimpijskich jak i nieolimpijskich. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną urzędnicy apelują o nadsyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adresy: promocja@pulawy.pl. starostwo@pulawy.pl a także za pośrednictwem platformy E-PUAP. Wszelkie szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania nagród oraz niezbędnych dokumentów znajdują się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Puławach.

Foto archiwalne

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.