Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIJestem Eco – Wybieram Rower z Medycznym Studium Zawodowym

Jestem Eco – Wybieram Rower z Medycznym Studium Zawodowym

Jestem Eco – Wybieram Rower z Medycznym Studium Zawodowym

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe w Puławach wraz z Oddziałem Rejonowym PCK działającym w naszym mieście zaprasza uczniów szkół średnich naszego powiatu do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym “Jestem Eco – Wybieram Rower”.

Zadanie jest bardzo proste – należy zrobić sobie zdjęcie z rowerem i do 25 maja przesłać je na adres mailowy: rower@msz.pulawy.pl. Z nadsyłaniem propozycji nie warto czekać do ostatniej chwili, bo już od 10 maja na Facebookowym profilu Medycznego Studium Zawodowego będzie trwała “wojna na lajki” – nadesłane zdjęcia będą tam umieszczane, a fotografia która do 25 maja zbierze najwięcej “polubień”, otrzyma nagrodę publiczności. Nazwiska zwycięzców, zarówno w rywalizacji Facebookowej, jak i najlepszej fotografii wyłonionej poprzez werdykt jury, zostaną ogłoszone 28 maja. Komisja konkursowa w swojej decyzji ma uwzględniać oryginalność, pomysłowe ujęcie tematu, oraz oczywiście walory estetyczne zdjęcia.

Celem konkursu jest pobudzenie wyobraźni uczniów, promowanie jazdy na rowerze jako prozdrowotnej aktywności fizycznej jak również rozwijanie pasji fotograficznej. Wręczenie nagród dla laureatów ma nastąpić 3 czerwca w Medycznym Studium Zawodowym.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.