Puławy .online - tym żyje miasto
HomeSPORTWisła Puławy lepsza od Wisły Sandomierz

Wisła Puławy lepsza od Wisły Sandomierz

Wisła Puławy lepsza od Wisły Sandomierz

Po niespodziewanej przerwie spowodowanej złymi warunkami pogodowymi piłkarze Wisły Puławy w niedzielne popołudnie powrócili do rywalizacji w III lidze. W Sandomierzu puławianie zmierzyli się z miejscową Wisłą.

Początek meczu ułożył się dla nich wyśmienicie, gdyż już w 6. minucie objęli prowadzenie. Po uderzeniu Emila Drozdowicza piłka przetoczyła się przez ręce bramkarzowi drużyny z Sandomierza i wpadła do siatki. Puławianie przeważali w tej części spotkania, kolejną okazję wykorzystali w 29. minucie. Strzelcem bramki był Emil Drozdowicz, który wykorzystał bardzo dobre podanie od Kacpra Kondrackiego. Na przerwę liderzy tabeli schodzili więc z dwubramkową przewagą.

8 minut po rozpoczęciu drugiej części meczu ponownie na listę strzelców wpisał się Emil Drozdowicz, który wygrał kolejny pojedynek sam na sam z bramkarzem sandomierzan. Mimo trzybramkowej straty gospodarze nie poddawali się. Chwilę później wywalczyli rzut karny, którego skutecznym egzekutorem okazał się Marcel Tyl. W tym momencie na tablicy wyników widniał rezultat 3:1 dla zespołu z Puław. Gracze z Sandomierza ruszyli do ataku, jednak nie potrafili właściwie wykończyć swoich akcji. Gdy wydawało się, że wynik już się nie zmieni, w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry do siatki zespołu z Sandomierza trafił niezawodny tego dnia Drozdowicz.

Wisła Sandomierz – Wisła Puławy 1:4 (0:2)

Bramki: Tyl 56 (k) – Jurewicz 6 (sam.), Drozdowicz 29, 53, 90

Wisła: Owczarzak- Cheba (64 Brągiel), Cyfert, Pielach, Kuban, Wiech, Bartosiak (64 Czelny), K.Puton, Kacprzycki (76 Ednilson), Kondracki (64 Paluchowski), Drozdowicz

Już w najbliższą środę wiślacy zagrają w zaległym meczu z Chełmianką.

Foto archiwalne

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.