HomeSPORTZwycięstwo Wisły Puławy w przedostatnim meczu

Zwycięstwo Wisły Puławy w przedostatnim meczu

W swoim przedostatnim meczu w tym sezonie piłkarze Wisły Puławy rywalizowali na wyjeździe z zespołem Podlasia Biała Podlaska.

W pierwszej połowie spotkania kibice nie zobaczyli zbyt wielu składnych akcji, choć lepsze wrażenie sprawiali wiślacy. Już w 15. minucie kontuzjowanego Tomasza Zająca w szeregach puławian musiał zastąpić Włodzimierz Puton. Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym wynikiem.

Nieco bardziej dynamicznie rozpoczęła się druga połowa. Najpierw dogodną sytuację do strzelenia bramki mieli gracze Podlasia, chwilę potem dobrej okazji nie wykorzystał Ednilson, który pojawił się na boisku od 46. minuty. Na pierwszą bramkę trzeba było jednak poczekać aż do 71. minuty. Wtedy do bramki Podlasia trafił Bartłomiej Bartosiak. Kwadrans później ładnym strzałem z dystansu wynik podwyższył Krystian Puton. Wisła Puławy pokonała Podlasie Biała Podlaska 2:0.

Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy   0:2   (0:0)

Gole: Bartosiak 71, K. Puton 86

Wisła: Kołotyło- Kuban, Cyfert (74 Kiczuk), Wiech, Brągiel, Kasprzycki (74 Konc), Kondracki (46 Ednilson), Skałecki, K.Puton, Zając (15 W. Puton), Bartosiak (90 Kąkol)

W swoim ostatnim meczu w tym sezonie Wisła Puławy na własnym stadionie podejmie zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.