Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIFoodtrackowe szaleństwa z Galerią Zieloną

Foodtrackowe szaleństwa z Galerią Zieloną

Foodtrackowe szaleństwa z Galerią Zieloną

W dniach 15-17 lipca zapraszamy do największej strefy restauracji oferujących dania różnych kuchni z różnych stron świata oraz największą paletę smaków i kulinarnych propozycji. Jednym słowem zapraszamy na Festiwal Foodtracków pod egidą Street Food Festival – przystań dla najlepszych polskich restauracji na kółkach, stawiamy na jakość i smak.

W lipcowy weekend zaproponujemy mieszkańcom Puław i regionu przepyszne, różnorodne potrawy, przygotowane przez właścicieli food tracków z całej Polski.  Burgery, zapiekanki, kanapki z szarpanymi mięsami, chirashi, handrolle, zupa miso, kimchi, kuchnia karaibska – bowle, pad thai, kurczaki – pikantne skrzydełka i łagodne stipsy, frytki belgijskie, twister z kurczakiem, a na deser gofry bąbelkowe, lody tajskie, hiszpańskie churrosy oraz napoje, kawa mrożona, smoothies i świeżo wyciskane soki.
Strefa muzycznego relaksu oraz konkursy z nagrodami umilą czas biesiady. Tradycyjnie zapraszamy na pyszne lody z Kawiarni Sarzyński dostępne w zabytkowym Citroenie, a także do Magia d’Italia na terenie Galerii.

W połowie lipca (15-17), rezerwujcie Państwo swój czas na foodtrackowe szaleństwa z Galerią Zieloną ! Zapraszamy!

 

Share With:
Rate This Article
Author
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.